Paweł Oracz

International Top Fitness Presenter w ponad 25 krajach. Z fitnessem związany od 13 lat. Mgr wychowania fizycznego Krakowskiej AWF, którą ukończył w 2007 roku. Już w czasie studiów pracował jako instruktor siłowni i trener osobisty, uzyskując wcześniej w 2002 roku tytuł instruktora sportu, spec. kulturystyka, nadany przez Urząd Kultury Fizycznej i Sportu. W latach 2003-2004 uzyskał dyplom APF w Inka Szymański Fitness School oraz legitymacje Instruktora Rekreacji Ruchowej w Szkole Fitnessu Barbary Buchowicz, dzięki którym mógł zacząć prace jako trener fitness. W 2006 roku wziął udział w maratonie fitness organizowanym przez Reebok University Poland, w którym zajął 3 miejsce co zaowocowało roczną współpracą jako prezenter Reebok University oraz zdobyciem dyplomu Aero Step Reebok Instructor. W tym samym roku wyjechał do Berlina uzyskując dyplom Dance-Aerobic Instructor w prestiżowej szkole fitness People-in-Motion. Już wtedy dostrzeżono jego talent co zaowocowało występem jako prezenter na konwencji Best of IFAA w Berlinie, oraz wieloletnią współpracą z International Fitness & Aerobic Academy w Niemczech i w Polsce.
Od 2011 Paweł należy do prestiżowego Move-Ya! Team w Niemczech, w 2012 roku został wybrany TOP POLISH FITNESS PRESENTER roku 2011, a w 2013 roku zajął drugie miejsce w tym samym plebiscycie.
Od 2006 roku regularnie prezentuje swoje lekcje na najbardziej prestiżowych konwencjach, warsztatach i szkoleniach na całym świecie: Niemcy, Polska, Rosja, Włochy, USA, Japonia, Korea, Grecja, Austria, Belgia, Słowenia, Turcja, Hiszpania, Chorwacja, Serbia, Słowenia, Ukraina, Litwa, Wielkiej Brytania, Szwajcaria, Holandia, Francja, Węgry, Słowacja i Czechy.
Ciepłe i pogodne usposobienie Pawła przysparza mu mnóstwo entuzjastów oraz fanów aerobiku, fitnessu i treningu funkcjonalnego. Aerobik i step to jego wielkie pasje którymi uroczo dzieli się z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *