Magdalena Klimczak

Trener personalny, szkoleniowiec i manager Kuźni Trenerów, absolwentka AWF, mgr turystyki i rekreacji ze specjalizacją trener osobisty, ukończyła również kierunek zarządzanie, instruktor rekreacji ruchowej w dziedzinach: ćwiczenia siłowe,  fitness – nowoczesne formy gimnastyczne, aerobik, kinezygerontoprofilaktyka, absolwentka szkoleń Kuźni Trenerów, nieustająca w pogłębianiu swojej wiedzy uczestniczka wielu szkoleń i konferencji z dziedziny fitnessu i metodyki treningowej.

Od najmłodszych lat związana z aktywnością fizyczną. Przygodę z branżą fitness rozpoczęła jeszcze na studiach prowadząc różnego rodzaju zajęcia grupowe w kilku klubach na Śląsku. Prawdziwie zafascynował ją jednak trening siłowy, co było bodźcem do dalszego szkolenia w tym zakresie i ukierunkowania się na trening zindywidualizowany.
Jej ulubione formy treningu to: trening siłowy, trening medyczny, trening funkcjonalny, stretching i techniki rozluźniania mięśni.

Na co dzień prowadzi treningi personalne oraz zajmuje się wszelkimi sprawami organizacyjnymi w Kuźni Trenerów. Otwarta, szczera, pomocna i ambitna, uwielbia pracę z ludźmi.

W Kuźni Trenerów prowadzi szkolenie Basic Personal Trainer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *